Na reklamie tekst Żoliborski gang seniorów Plakat z tekstem Żoliborski Gang Seniorów zaprasza na wernisaż swoich prac malarskich 5 grudnia 2023 godzina 16:00. Na wystawę naszych prac, które powstały podczas warsztatów zapraszmay do końca grudnia. Infromacje zamieszczono na tle grafiki w kolorach z dominacją odcieni różu , żółci i turkusu.

Żoliborski “Gang” Seniorów zaprasza wystawę prac malarskich

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wystawę prac malarskich Żoliborskich Seniorów do Czytelni Pod Sowami przy ul. gen. J. Zajączka 8.

Prace prezentowane na wystawie powstały podczas zajęć malarskich prowadzonych pod kierunkiem Pani Małgorzaty Bartel w Centrum Lokalnym Żoliborz przy ul. Rydygiera 6b. Projekt zrealizowano w ramach inicjatywy lokalnej.

Wystawa potrwa do końca grudnia br. Można będzie ją oglądać w godzinach pracy Czytelni Pod Sowami.

Plakat z tekstem Żoliborski Gang Seniorów zaprasza na wernisaż swoich prac malarskich 5 grudnia 2023 godzina 16:00. Poniżej informacja na wystawę naszych prac, które powstały podczas warsztatów zapraszmay do końca grudnia. Czytelnia Pod Sowami Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Żoliborz miasta stołecznego Warszawy ulica generała Zajączka 8. na dole plakatu logo miasta stołecznego Warszawy syrenka na tarczy a ponad tarcza korona oraz tekst projekt współorganizuje miasto stołeczne Warszawa, obok logo Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Żoliborz. Na samym dole informacja projekt zrealizowano w ramach inicjatywy lokalnej.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

05 - 31 gru 2023
Expired!

Czas

Cały dzień
Czytelnia Pod Sowami

Lokalizacja

Czytelnia Pod Sowami
ul. Gen. Zajączka 8