Obraz przedstawiający kwiaty w wazonie i owoce.

Wystawa Malarstwa Żoliborskich Seniorów

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na wystawę prac malarskich do Czytelni Pod Sowami przy ul. gen. J. Zajączka 8, które powstały w czasie kursu malarstwa dla seniorów zorganizowanym przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Żoliborz we współpracy z Centrum Lokalnym Żoliborz przy ul. Rydygiera 6b.

Wystawa prac potrwa do końca grudnia br. Można będzie ją oglądać w godzinach pracy czytelni.

Warsztaty malarskie dla seniorów realizowano od 7 września do 16 listopada 2022 r. w Centrum Lokalnym Żoliborz przy ul. Rydygiera 6B w Warszawie. Zajęcia odbywały się w środy w godz. od 14.00 do 17.00, a prowadziła je Pani Urszula Ciołek, artystka malarka.  Łącznie odbyło się 11 spotkań.

Tematem zajęć były martwe natury z kwiatami, owocami, naczyniami, pejzaż oraz kompozycje dekoracyjne z wykorzystaniem frotażu roślinnego.

Podczas zajęć ich uczestnicy wzbogacili swój warsztat malarski w zakresie kompozycji, technik malarskich, sposobu mieszania barw i nakładania farb. Dzięki indywidualnemu podejściu i konsultacjom, uczestnicy odnieśli sukces w swoich twórczych działaniach.

Zajęcia były formą atrakcyjnego sposobu spędzania czasu a także źródłem radości i pięknych przeżyć. Stały się początkiem własnej drogi twórczej, nowym hobby, pasją którą chcą rozwijać i kontynuować.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

07 - 30 gru 2022
Expired!

Czas

Cały dzień

Etykiety

Wystawa
Czytelnia Pod Sowami

Lokalizacja

Czytelnia Pod Sowami
ul. Gen. Zajączka 8