obrazek wyróżniający, zdjęcie autorki edyty prusinowskiej oraz napisy: cykl spotkań wokół audiobooków i słuchowisk, audiobooki w literaturze young adult, spotkanie z edytą prusinowską

Edyta Prusinowska – spotkanie autorskie

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu spotkań wokół audiobooków i słuchowisk, który organizujemy razem z 4P Acoustic – domem produkcji audio!

 

W lutym naszym gościem będzie Edyta Prusinowska, autorka bestsellerowych powieści „Opowiem o tobie gwiazdom”, „Truskawkowy Blond” i „Krew, która nas dzieli”, a także lektorka. Urodziła się w małej polskiej wsi, obecnie mieszka w Warszawie. Prowadzi podcast „Konstelacje Myśli”. Uwielbia herbatę jaśminową i długie spacery.

Rozmowę przeprowadzi Aleksandra Szatkowska, producentka z 4P Acoustic. Na spotkaniu obecni będą również aktorzy serialu audio „Opowiem o tobie gwiazdom”, którzy wyjaśnią specyfikę pracy przed mikrofonem. Będziemy rozmawiać o audiobookach w literaturze young adult.  

Spotkanie odbędzie się we wtorek 27 lutego 2024 r. o godzinie 18.00Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr XV przy ul. Broniewskiego 9a.

  grafika ze zdjęciem autorki edyty prusinowskiej oraz tekstem: edyta prusinowska, pisarka, lektorka, blogerka, Zajmuje się pisaniem książek. Do tej pory, napisała już „Opowiem o tobie gwiazdom”, „Truskawkowy Blond” i „Krew, która nas dzieli”. Urodziła się w małej polskiej wsi, obecnie mieszka w Warszawie. Ukończyła Psychologię w Zarządzaniu na Akademii Leona Koźmińskiego. Poza pisaniem książek, jest znana w internecie pod pseudonimem Eniiablog. Od lat zajmuje się prowadzeniem mediów społecznościowych. Prowadzi podcast „Konstelacje Myśli”. Tworzone przeze nią treści skupiają się głównie na lifestyle, modzie, urodzie i promowaniu zdrowia psychicznego. Jej filmiki mają już łącznie ponad 40 milionów wyświetleń., opis pochodzi ze strony autorki grafika z okładkami książek apierowych/ebooków oraz audiobooków edyty prusinowskiej z napisami: książki, opowiem o tobie gwiazdom, truskawkowy blond, krew, która nas dzieli, audio booki  

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

27 lut 2024
Expired!

Czas

18:00 - 19:30

Etykiety

Spotkanie autorskie
Biblioteka dla Dzieci nr XV

Lokalizacja

Biblioteka dla Dzieci nr XV
ul. Broniewskiego 9a