obrazek wyróżniający do wydarzenia z cyklu spotkań wokół audiobooków i słuchowisk z napisami, dlaczego słuchowisko to przyszłość spotkania? spotkanie z twórcami słuchowiska "Sherlock Holmes. Studium w szkarłacie".

Dlaczego słuchowisko to przyszłość słuchania? – spotkanie z twórcami słuchowiska „Sherlock Holmes. Studium w szkarłacie”

Zapraszamy na cykl spotkań wokół audiobooków i słuchowisk, który organizujemy razem z 4P Acoustic – domem produkcji audio!

Na pierwszym spotkaniu będziemy rozmawiać o słuchowisku „Sherlock Holmes. Studium w szkarłacie” Arthura Conana Doyle’a, pierwszej części superprodukcji od 4P Acoustic. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania głównych aktorów oraz zespołu producenckiego. Twórcy opowiedzą o procesie tworzenia audiobooków: nagrywaniu oraz adaptacji książek, również o samym Sherlocku Holmesie! Odpowiedzą też na pytanie: Dlaczego słuchowisko to przyszłość słuchania?

Spotkanie odbędzie się w czwartek 7 grudnia 2023 r. o godzinie 18.00 w Wypożyczalni nr 16 przy ul. Słowackiego 19a.

 

 

Najnowsza superprodukcja 4P Acoustic „Sherlock Holmes. Studium w szkarłacie” przenosi słuchacza na londyńskie ulice spowite tajemniczą mgłą tragicznych wydarzeń. Przewodnikami tej wędrówki będą Sherlock Holmes oraz jego wierny pomocnik, Dr John Watson.

Studium w szkarłacie opowiada o tajemniczej śmierci w jednej z londyńskich willi na przedmieściach. Co tak naprawdę wydarzyło się tego pamiętnego wieczoru. Czy detektyw Sherlock Holmes oraz jego pomocnik pomogą w schwytaniu niedoścignionego mordercy? Czy znowu genialny Sherlock Holmes przyćmi działania służb porządkowych? I jak w całej sytuacji odnajdzie się Dr. John Watson?

W rolach głównych:
Kamil Pruban (Sherlock Holmes)
Wiktor Piechowski (Dr. John Watson)
Szymon Kukla (Inspektor Lestrade)
Sebastian Dela (Tobiasz Gregson)

W pozostałych rolach:
Julia Chatys, Ewa Serwa, Ignacy Martusewicz, Dominik Mironiuk, Miłosz Piechowski, Leszek Zduń oraz Artur Ziółkowski.

Reżyseria: Adrianna Wołowicz i Aleksandra Szatkowska
Adaptacja: Aleksandra Szatkowska
Produckja: 4P Acoustic, Ola Szatkowska i Wiktor Piechowski
Nagranie: Studio 4P Acoustic
Okładka: Paulina Czyżewska

 

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

07 gru 2023
Expired!

Czas

18:00 - 19:30

Etykiety

Spotkanie autorskie
Wypożyczalnia nr 16

Lokalizacja

Wypożyczalnia nr 16
ul. Słowackiego 19a

Organizator

Wypożyczalnia nr 16
Telefon
22 833 21 83
Email
wyp16@bpzoliborz.pl
Strona WWW
http://bpzoliborz.pl/bpzoliborz/index.php/wypozyczalnia-nr-16/