![]() Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na cykliczne spotkania w Bibliotece przy ul. Broniewskiego 9a
 Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na cykliczne spotkania w Bibliotece przy ul. Broniewskiego 9a
Już w sobotę, 11 października o godz. 11:00 serdecznie zapraszamy do Biblioteki Publicznej Dzielnicy Żoliborz przy ul. Broniewskiego 9A na prelekcję poświęconą budynkowi Szkoły Podstawowej nr 92 na Zatrasiu.![]() Podczas spotkania zostanie zaprezentowany bogaty materiał zdjęciowy, ukazujący historię i architekturę szkoły, która od 60 lat odgrywa ważną rolę w życiu naszej społeczności.
 Podczas spotkania zostanie zaprezentowany bogaty materiał zdjęciowy, ukazujący historię i architekturę szkoły, która od 60 lat odgrywa ważną rolę w życiu naszej społeczności.![]() Zachęcamy również Państwa do przyniesienia własnych fotografii związanych ze szkołą – razem stworzymy wyjątkową, sentymentalną opowieść o tym miejscu. Wstęp wolny. Do zobaczenia!
 Zachęcamy również Państwa do przyniesienia własnych fotografii związanych ze szkołą – razem stworzymy wyjątkową, sentymentalną opowieść o tym miejscu. Wstęp wolny. Do zobaczenia!
![]() 11 października (sobota)
 11 października (sobota)![]() 11:00
 11:00![]() Biblioteka przy Broniewskiego 9a
 Biblioteka przy Broniewskiego 9a
—
Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Zatrasie oraz Biblioteka Publiczna 
m.st. Warszawy w Dzielnicy Żoliborz
Patronat honorowy Burmistrz Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy Renaty Kozłowskiej
Partnerzy: Stowarzyszenie Żoliborzan oraz Muzeum Architektury we Wrocławiu

