Straszne lektury czyli horror w książkach dla dzieci i młodzieży – spotkanie z Dorotą Bałuszyńską-Srebro

Kolaż okładek książek dla dzieci i młodzieży z gatunku horror. Na nich biały obszar z teksem: Porozmawiajmy o książkach dla dzieci i młodzieży. "Straszne lektury czyli horror w książkach dla dzieci i młodzieży" spotkanie z Dorotą Bałuszyńską-Srebro.

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o książkach dla dzieci i młodzieży” poświęconego nowym zjawiskom w literaturze dla młodych czytelników.

grafika baner z ilustracją młodzieży czytającej książki na łące (kawałek sylwetek bez twarzy z książkami na kolanach) i napisem: porozmawiajmy o książkach dla dzieci i młodzieży

Dzieci uwielbiają książki pełne potworów, duchów i zjaw. Dlaczego je czytają? Może po prostu lubią się bać? Opowiemy o tym w czasie kolejnego spotkania z cyklu “Porozmawiajmy o książkach dla dzieci i młodzieży”.

6 czerwca (czwartek) godz. 18:00
Biblioteka przy ul. Śmiałej 24

Zapraszamy rodziców, nauczycieli, wychowawców, pasjonatów literatury młodzieżowej i dziecięcej. Rozmowę poprowadzi pani Dorota Bałuszyńska-Srebro, promotorka czytelnictwa, pisarka, reżyserka teatrów dziecięcych i młodzieżowych.

Zapraszamy Państwa do wspólnej dyskusji.