Mariola Pietroń Ratyńska – wernisaż wystawy malarstwa

zdjęcie marioli pietroń-ratyńskiej na tle jej obrazów oraz napisy: mariola pietroń-ratyńska wernisaż wystawy malarskiej
baner z fragmentem obrazu marioli pietroń-ratyńskiej oraz napisami: wystawa malarstwa 15.03 - 15.04.2024 mariola pietroń ratyńska

Wraz ze Społecznym Domem Kultury Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zapraszamy na Wernisaż Wystawy Malarstwa Marioli Pietroń-Ratyńskiej, malarki, arteterapeutki i psycholożki.

Wernisaż odbędzie się 15 marca 2024 roku (piątek) o godzinie 19.00 w sali Społecznego Domu Kultury Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Słowackiego 19a.

Koncert piosenek z repertuaru Kabaretu Starszych Panów zaśpiewa Maciej Podbielski, a całe spotkanie poprowadzi Natalia Niemen.

Wystawę będzie można oglądać od 15 marca do 15 kwietnia 2024 roku w Społecznym Domu Kultury WSM przy ul. Słowackiego 19a. Zapraszamy!


zdjęcie marioli pietroń-ratyńskiej na tle jej obrazów oraz napisy: mariola pietroń-ratyńska, malarka, arteterapeuta, psycholog, coach. Sztuka to wielka pasja i źródło energii do życia. Malarstwo w sposób szczególny zamieszkało w sercu artystki i jak mówi… Nie umiałaby już bez niego żyć… Widzi i myśli kolorami. W swoich pracach operuje światłem, fakturą i kolorem. Jej obrazy wywędrowały do takich krajów, jak Węgry, Łotwa, Litwa, Ukraina, Wielka Brytania, Kanada, Niemcy oraz Włochy.

Mariola Pietroń-Ratyńska nazywana jest rzeczniczką sztuki i przewodniczką młodych artystów. Prowadzi warsztaty malarskie, gdzie pomaga uwalniać potencjał twórczy i cieszyć się radością z kreacji. Otwiera przestrzeń artystom na początku drogi i towarzyszy w stawaniu się…