“Bez tytułu” – wystawa fotograficzna przygotowana przez Grupę Pasjonatów Fotografii TM

Plakat reklamujący wystawę fotograficzną pod tytułem Bez tytułu w Czytelni Pod Sowami. Grafika w kolorystyce szarości, bieli i czerni. W centralnej części plakatu motyw fotografia z motywem kwiatu w kolorach czerwieni.

Zapraszamy do Czytelni Pod Sowami na wystawę fotograficzną “Bez tytułu” przygotowaną przez Grupę Pasjonatów Fotografii TM.

Oto, co członkowie grupy mówią o sobie: “Grupa Pasjonatów Fotografii TM powstała w 2016 roku. Łączy nas fascynacja fotografią i świadomość, że wolny czas można spędzać aktywnie. Przekonanie, że doskonalenie jest przyjemnością, co wymaga wzajemnej sympatii i zrozumienia, które są najsilniejszym spoiwem naszych kilkuletnich wspólnych poczynań. Dotychczas prezentowaliśmy nasze spojrzenia na świat w wystawach, które gościł Warsztat Warszawski i żoliborska Czytelnia Pod Sowami. Nasze wystawy to: „Wisła” – 2017, „Nasza Warszawa ” – 2018, „Światło i cień” – 2019,„Ukryte w odbiciu” – 2019, „Żyj kolorowo” – 2022, „Bez tytułu” – 2023. Prezentowane na wystawach zdjęcia pokazują, jacy jesteśmy – z różną optyką i wyobraźnią – i że z tej różnorodności możemy tworzyć spójne wspólne projekty.

Wystawę będzie można oglądać do 30 listopada 2023 r. w godzinach otwarcia Czytelni Pod Sowami tj. pon. 8.30-16.00 oraz od wt. do pt. 11.30-19.00.

Serdecznie zapraszamy !