Katarzyna Wycisk – spotkanie autorskie

obrazek wyróżniający do spotkania autorskiego z katarzyną wycisk przedstawiający tytuł spotkania oraz zdjęcie autorki. widoczne napisy: katarzyna wycisk, spotkanie autorskie

W poniedziałek 6 listopada o godzinie 18.00 zapraszamy do Wypożyczalni nr 16 przy ul. Słowackiego 19a na spotkanie z Katarzyną Wycisk oraz twórcami audiobooka najnowszej książki autorki – Gamerka.

Katarzyna Wycisk jest autorką książek fantastycznych dla dorosłych i młodzieży: serii Falcon (Na ścieżce kłamstw, Na rozstaju dróg i Na drodze do prawdy), Kroniki Krwi i Mroku (Krew Nowych Bogów, Gniew Nowych Bogów) oraz Niepokonani (EPI, FREAK, RAIN i RAIN 2). Jej najnowsza książka Gamerka, o której opowie nam podczas spotkania, ukaże się pod koniec października.

O książce:

WhiteRabbit jest na najlepszej drodze do zostania profesjonalnym graczem. Jego tajemniczość i nieznana tożsamość wzbudzają ciekawość wielu zawodników FIFA, w tym wicemistrza świata – Kiliana „MadHattera” Kormana.
Ukryta za maską Wiktoria szybko się przekonuje, że prowadzenie podwójnego życia jest bardzo uciążliwe, szczególnie gdy w grę wchodzą uczucia.
Czy nawiązanie bliskiej relacji z największym przeciwnikiem może skończyć się dobrze?
Co z tym wszystkim ma wspólnego Kraina Czarów?
Odważysz się wkroczyć do świata rywalizacji, namiętności i pasji, w którym nic nie jest oczywiste?

Boję się, że nadejdzie moment, kiedy przestanę odróżniać jawę od snu, a mój świat runie razem ze mną. Nie potrafię sobie wyobrazić, co bym zrobił, gdybyś nagle okazała się kłamstwem, imaginacją mojego umysłu.

Katarzyna Wycisk, Gamerka

Podczas spotkania obecni będą też twórcy wkrótce dostępnego audiobooka Gamerka: Studio & Dom produkcji Audio 4P.Acoustic oraz aktorzy użyczający swoich głosów bohaterom powieści: Małgorzata Kozłowska i Sebastian Dela, którzy chętnie opowiedzą o procesie tworzenia audiobooków. Spotkanie poprowadzi Ola Szatkowska.

Serdecznie zapraszamy!