Budżet Obywatelski 2021 – projekty

logo budżetu obywatelskiego 2021

Głosując na projekty biblioteczne – głosujecie na siebie!

Już 1 września rusza głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego 2021. Dzięki budżetowi obywatelskiemu mieszkańcy decydują o tym, na co przeznaczyć część budżetu Warszawy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników, przygotowaliśmy do tej edycji 3 projekty, dzięki którym będziemy mogli uatrakcyjnić i wzbogacić ofertę Biblioteki.

Projekty te stworzyliśmy z myślą o potrzebach użytkowników naszej Biblioteki. Bardzo nam zależy by wszyscy miłośnicy czytania mieli stały dostęp do nowości wydawniczych – książek, audiobooków i e-booków. To dla Was chcemy wzbogacać nasze zbiory, kontynuować rozpoczęte w poprzednich latach tradycje wydarzeń kulturalnych oraz wprowadzać nowe pomysły!

Projekt 532 – BIBLIOTEKA 2021 – ZAKUP KSIĄŻEK, AUDIOBOOKÓW I PRASY – Jego celem jest wzbogacenie księgozbioru Biblioteki przez zakup większej ilości nowości wydawniczych książek i audiobooków oraz prasy.

Projekt 530 – E-BIBLIOTEKA 2021 – Jego celem jest zakup dostępu lub kodów do serwisu Legimi, zakup czytników do ebooków oraz Czytaków dla osób zmagających się z różnymi formami niepełnosprawności np. słabowidzących czy po udarze.

Projekt 529 KULTURALNY PRZYSTANEK ŻOLIBORZA 2021 – Celem projektu jest zaproponowanie mieszkańcom dzielnicy nowych, ciekawych wydarzeń kulturalnych, dodatkowych warsztatów edukacyjnych i artystycznych oraz poszerzenie działań skierowanych do najmłodszych.

Głosowanie trwa od 1 do 15 września.

W głosowaniu mogą brać udział wszyscy mieszkańcy Warszawy – dorośli oraz osoby niepełnoletnie za zgodą rodziców.

Głosować można poprzez stronę https://twojbudzet.um.warszawa.pl/ osobiście w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy.